Ubytování

Pro ubytování na letošní Katolické charismatické konferenci můžete využít několika ubytovacích zařízení v Brně.
 
Kapacita ubytování je omezená! Po obsazení pokojů se daný typ ubytování již nezobrazí v přihlašovacím formuláři a nebude možné ho objednat.
 
Provozovatelé ubytovacích zařízení požadují plnou obsazenost pokojů, proto budeme na neobsazená lůžka na pokoji dosazovat další účastníky konference.
 

Koleje Vinařská, Vinařská 5, Brno
Koleje jsou dostupné z areálu BVV pěšky. Bydlí se tu v dvoulůžkových pokojích se sociálním zařízením (WC a sprcha) a kuchyňkou (el. vařič, lednička, bez nádobí). Každý pokoj je vybaven zásuvkou pro připojení k internetu. Letos bude opět možno zaparkovat auto v areálu BVV i přes noc a po celou dobu docházet z kolejí na konferenční program do areálu BVV pěšky přes vstup G2 z ulice Hlinky. Je možné parkovat i vedle kolejí na parkovišti vyhrazeném pro MU. Recepce je otevřená nonstop.
Cena: 230,- Kč/lůžko/nocObsazeno
 
Koleje Garni 

Jedná se o ubytování na kolejích Vinařská, které mají zrekonstruované koupelny. Koleje jsou dostupné z areálu BVV pěšky. Bydlí se tu v dvoulůžkových pokojích se sociálním zařízením (WC a sprcha) a kuchyňkou (el. vařič, lednička, bez nádobí). Každý pokoj je vybaven zásuvkou pro připojení k internetu. Parkovat doporučujeme v areálu BVV i přes noc a po celou dobu docházet z kolejí na konferenční program do areálu BVV pěšky přes  vstup G2 z ulice Hlinky. Je možné parkovat i vedle kolejí na parkovišti vyhrazeném pro MU. Recepce je otevřená nonstop.
Cena: 280,- Kč/lůžko/noc Obsazeno
 

Koleje Muni

Jedná se o ubytování na kolejích Vinařská, které mají zrekonstruované pokoje i koupelny. Koleje jsou dostupné z areálu BVV pěšky. Bydlí se tu v dvoulůžkových pokojích se sociálním zařízením (WC a sprcha) a kuchyňkou (el. vařič, lednička, bez nádobí). Každý pokoj je vybaven zásuvkou pro připojení k internetu. Parkovat doporučujeme v areálu BVV i přes noc a po celou dobu docházet z kolejí na konferenční program do areálu BVV pěšky přes  vstup G2 z ulice Hlinky. Je možné parkovat i vedle kolejí na parkovišti vyhrazeném pro MU. Recepce je otevřená nonstop.
Cena: 320,- Kč/lůžko/noc Obsazeno
 
 
 Domov mládeže, Čichnova 23, Brno-Komín
Toto ubytovací zařízení je z brněnského výstaviště výborně dostupné autem (2km) i MHD (tramvají 2 zastávky a pak z důvodu rekonstrukce kolejí přestup na bus). K parkování je možné využít přilehlé parkovišti (od 2018 placené-závora) V domově mládeže je ubytování v tzv. buňkách. Buňku tvoří jeden dvoulůžkový, jeden třílůžkový pokoj a sociální zařízení. Kuchyňky jsou v 5.podlaží v každé budově, jsou vybaveny mikrovlnkou a varnou konvicí. U recepce je několik automatů na kávu, čaj, balenou vodu a bagety. K dispozici je zde WIFI. Recepce je otevřena NON STOP.
Cena: 210,- Kč/lůžko/noc. Obsazeno
 
 
 
 Církevní domov mládeže PETRINUM, Veveří 15, Brno
Ubytovací zařízení stojí v centru města, je dobře dostupné MHD. Možnosti parkovaní v areálu nejsou, parkování v okolních ulicích je placené - modrá zóna. Lze využít parkovací dům Rozmarýn vzdálený 500m.  Ubytování ve dvou a třílůžkových pokojích se sociálním zařízením na chodbách. Kuchyňka na patře. V tomto zařízení není možné se ubytovat pouze na jednu noc - máme sjednány pouze noclehy na 2 a více nocí! Budova bude otevřena denně od 6 do 23 hodin.
Cena: 175,- Kč/lůžko/noc. Obsazeno
 
 
Koleje Tvrdého, Tvrdého 5, Brno
Ubytovací zařízení stojí nedaleko centra města, je  dostupné trolejbusem (4 zastávky) nebo pěšky 1,7km. Parkování v okolních ulicích problematické. Ubytování je ve dvoulůžkových a třílůžkových pokojích. Sociální zařízení je na chodbě . V budově je k dispozici WIFi. Kuchyňka je na každém patře. Recepce je otevřená nonstop.
Cena: 165Kč/lůžko/noc Obsazeno
 
 
Domov mládeže, Lipová 16, Brno
Domov je dostupný z areálu BVV pěšky za kolejemi Vinařská. Ubytování je poskytováno v jednoduše zařízených dvou a třílůžkových pokojích. Pokoje nejsou vybaveny ručníky a skleničkami na pití. V každém patře je kuchyňka vybavená varnou konvicí, mikrovlnnou troubou a ledničkou. Sociální zařízení je společné na chodbě. Většina pokojů je vybavena vlastním umyvadlem. Ve společenské místnosti je k dispozici WIFI. Parkování v okolních ulicích je problematické, proto Vás prosíme o využití nočního hlídaného parkování v areálu BVV. V tomto zařízení není možné se ubytovat pouze na jednu noc - máme sjednány pouze noclehy na 2 a více nocí! Budova bude otevřena od 6 do 23h.
Cena: 160,- Kč/lůžko/noc. Obsazeno

Koleje Astorka, Novobranská 3, Brno

Ubytovací zařízení stojí v historickém centru města,v pěší zóně. Je
dostupné MHD (13 min bez přestupu tramvají č.1), příjezd autem není
možný. Ubytování je v buňkách. Jednu buňku tvoří předsíň, koupelna/WC
a dva dvojlůžkové nebo dva trojlůžkové pokoje. Kuchyňky jsou společné
na patře. K dispozici je wifi. Recepce je otevřená nonstop, je umístěna ve
3.poschodí.
V tomto ubytovacím zařízení je možné si objednat pouze celý pokoj a
minimálně na dvě noci, proto přihlašovací formulář nabídne pouze 2 nebo
4 lůžka a 3 nebo 6 lůžek. Pokud požadujete více jak dva pokoje je třeba
vyplnit více přihlášek.
Cena: 250Kč/lůžko/noc  Obsazeno


 
 
Tělocvična Biskupské gymnázium, Barvičova 85, Brno
Pro spaní v tělocvičně si vezměte karimatku, přezůvky a spacák. K dispozici jsou sprchy a WC. Tělocvična bude otevřena v těchto časových intervalech: středa 17:00-23:00, čtvrtek až sobota 7-9:00 a 19-23:00, neděle 7-9:00.
Cena: 70,- Kč/lůžko/noc.

Koleje Kounicova, Kounicova 50, Brno
Ubytovací zařízení stojí v centru města, je  dostupné MHD ( 20min s jedním přestupem). Parkování v okolních ulicích během dne problematické,  ve večerních hodinách doporučujeme  bezplatné parkoviště vzdálené cca 300m na křižovatce ulic Šumavská–Veveří. Ubytování je v buňkách se dvěma dvoulůžkovými pokoji, WC a sprchovým koutem. Kuchyňky jsou společné na patře. V objektu je pizzeri PIZZA NOSTRA. Každý pokoj je vybaven internetovou přípojkou. Lednička je na každém pokoji, v kuchyňkách ani na pokojích nejsou skleničky ani jiné nádobí. Lůžkoviny jsou na pokoji. Recepce je otevřená nonstop.  

Cena: 250Kč/lůžko/noc

Penzion Zahrada

Pokud máte zájem o nadstandartní ubytování  v blízkosti BVV můžete kontaktovat:

http://penzion-zahrada.cz/cs/ 


 
 
 
Provozovatelé ubytovacích zařízení požadují plnou obsazenost pokojů, proto budeme na neobsazená lůžka na pokoji dosazovat další účastníky konference.
Děti od 4 let musí mít objednané a zaplacené vlastní  lůžko. Spát na karimatce je možné pouze v tělocvičně.
Pokud nebude možné ubytovat vás tam, kde si přejete, budeme nuceni vás přesunout do jiného ubytovacího zařízení. Mějte prosím pochopení.
Pokud chcete být ubytováni se svými blízkými, dostavte se na registraci společně. Také se přihlaste a proveďte platbu ve stejný den. Upozorňujeme, že kapacita levnějšího ubytování je velmi omezená!
Odesláním elektronické přihlášky bereme požadované ubytování a stravování za závazně objednané. Prosíme o zaplacení do 7 dní po přihlášení.
 
Pokud se obsadí všechna lůžka v ubytovacím zařízení, přestane se toto ubytovací zařízení zobrazovat v nabídce ubytování v přihlašovacím formuláři