Ubytování

Pro ubytování na letošní Katolické charismatické konferenci můžete využít několika ubytovacích zařízení v Brně. Jejich umístění najdete na mapce Brna zde.

Kapacita ubytování je omezená! Po obsazení pokojů se daný typ ubytování již nezobrazí v přihlašovacím formuláři a nebude možné ho objednat

Koleje Kounicova, Kounicova 50, Brno

Ubytovací zařízení stojí v centru města, je  dostupné MHD ( 20min s jedním přestupem). Parkování v okolních ulicích během dne  problematické,  ve večerních hodinách doporučujeme  bezplatné parkoviště vzdálené cca 300m na křižovatce ulic  Šumavská –Veveří. Ubytování je v buňkách se dvěma dvoulůžkovými pokoji, WC a sprchovým koutem. Kuchyňky jsou společné na patře. V objektu je pizzeri PIZZA NOSTRA.  Každý pokoj je vybaven internetovou přípojkou. Recepce je otevřená nonstop.

Cena: 230Kč/lůžko/noc

Koleje Vinařská, Vinařská 5, Brno

Koleje jsou dostupné z areálu BVV pěšky. Bydlí se tu v dvoulůžkových pokojích se sociálním zařízením (WC a sprcha) a kuchyňkou (el. vařič, lednička, bez nádobí). Každý pokoj je vybaven zásuvkou pro připojení k internetu. Letos bude opět možno zaparkovat auto v areálu BVV i přes noc a po celou dobu docházet z kolejí na konferenční program do areálu BVV pěšky přes vstup G2 z ulice Hlinky. Je možné parkovat i vedle kolejí na parkovišti vyhrazeném pro MU. Recepce je otevřená nonstop.

Cena: 220,- Kč/lůžko/noc.

Koleje Tvrdého, Tvrdého 5, Brno

Ubytovací zařízení stojí nedaleko centra města, je  dostupné trolebusem (4 zastávky). Parkování v okolních ulicích problematické. Ubytování je ve dvoulůžkových a třílůžkových pokojích. Sociální zařízení je na chodbě , v každém patře je jedno společné sociální zařízení pro muže i ženy. V budově je k dispozici WIFi. Kuchyňka je na každém patře. Ubytovat se bude možné každý den nonstop.

Cena: 150Kč/lůžko/noc

Koleje Garni 

Jedná se o ubytování na kolejích Vinařská, které mají zrekonstruované koupelny. Koleje jsou dostupné z areálu BVV pěšky. Bydlí se tu v dvoulůžkových pokojích se sociálním zařízením (WC a sprcha) a kuchyňkou (el. vařič, lednička, bez nádobí). Každý pokoj je vybaven zásuvkou pro připojení k internetu. Parkovat doporučujeme v areálu BVV i přes noc a po celou dobu docházet z kolejí na konferenční program do areálu BVV pěšky přes  vstup G2 z ulice Hlinky. Je možné parkovat i vedle kolejí na parkovišti vyhrazeném pro MU. Recepce je otevřená nonstop.

Cena: 270,- Kč/lůžko/noc

Koleje Muni

Jedná se o ubytování na kolejích Vinařská, které mají zrekonstruované pokoje i koupelny. Koleje jsou dostupné z areálu BVV pěšky. Bydlí se tu v dvoulůžkových pokojích se sociálním zařízením (WC a sprcha) a kuchyňkou (el. vařič, lednička, bez nádobí). Každý pokoj je vybaven zásuvkou pro připojení k internetu. Parkovat doporučujeme v areálu BVV i přes noc a po celou dobu docházet z kolejí na konferenční program do areálu BVV pěšky přes  vstup G2 z ulice Hlinky. Je možné parkovat i vedle kolejí na parkovišti vyhrazeném pro MU. Recepce je otevřená nonstop.

Cena: 290,- Kč/lůžko/noc

Domov mládeže, Čichnova 23, Brno-Komín

Toto ubytovací zařízení je z brněnského výstaviště výborně dostupné autem (2km) i MHD (tramvají 5 zastávek). K parkování je možné využít přilehlé parkovišti (od 2018 placené-závora), parkovací kartu si vyřídíte po příjezdu na recepci (cena bude známa těsně před konferencí). V domově mládeže je ubytování v tzv. buňkách. Buňku tvoří jeden dvoulůžkový, jeden třílůžkový pokoj a sociální zařízení. Kuchyňky zde nejsou. U recepce bude k dispozici mikrovlnka a několik automatů na kávu, čaj, balenou vodu a bagety. V budově je k dispozici WIFI.  Recepce je otevřena NON STOP.

Cena: 200,- Kč/lůžko/noc.

 

Církevní domov mládeže PETRINUM, Veveří 15, Brno

Ubytovací zařízení stojí v centru města, je dobře dostupné MHD. Možnosti parkovaní v areálu nejsou, parkování v okolních ulicích je velmi problematické. Ubytování ve dvou- a třílůžkových pokojích se sociálním zařízením na chodbách. Kuchyňka na patře. V tomto zařízení není možné se ubytovat pouze na jednu noc - máme sjednány pouze noclehy na 2 a více nocí! Budova bude otevřena denně od 6 do 23 hodin.

Cena: 175,- Kč/lůžko/noc.

Domov mládeže, Lipová 16, Brno

Domov je dostupný z areálu BVV pěšky za kolejemi Vinařská. Ubytování je poskytováno v jednoduše zařízených dvou a třílůžkových pokojích. Pokoje nejsou vybaveny ručníky a skleničkami na pití. V každém patře je kuchyňka vybavená varnou konvicí, mikrovlnnou troubou a ledničkou. Sociální zařízení je společné na chodbě. Většina pokojů je vybavena vlastním umyvadlem. Ve společenské místnosti je k dispozici WIFI. Parkování v okolních ulicích je problematické, proto Vás prosíme o využití nočního hlídaného parkování v areálu BVV. V tomto zařízení není možné se ubytovat pouze na jednu noc - máme sjednány pouze noclehy na 2 a více nocí! Budova bude otevřena od 6 do 23h.

Cena: 160,- Kč/lůžko/noc.

  

Tělocvična Biskupské gymnázium, Barvičova 85, Brno

Pro spaní v tělocvičně si vezměte karimatku, přezůvky a spacák. K dispozici jsou sprchy a WC. Tělocvična bude otevřena v těchto časových intervalech: středa 17:00-23:00, čtvrtek až sobota 7-9:00 a 19-23:00, neděle 7-9:00.

Cena: 70,- Kč/lůžko/noc.

Provozovatelé ubytovacích zařízení požadují plnou obsazenost pokojů, proto budeme na neobsazená lůžka na pokoji dosazovat další účastníky konference.

Děti od 4 let musí mít objednané a zaplacené vlastní  lůžko. Spát na karimatce je možné pouze v tělocvičně.

Pokud nebude možné ubytovat vás tam, kde si přejete, budeme nuceni vás přesunout do jiného ubytovacího zařízení. Mějte prosím pochopení.

Pokud chcete být ubytováni se svými blízkými, dostavte se na registraci společně. Také se přihlaste a proveďte platbu ve stejný den. Upozorňujeme, že kapacita levnějšího ubytování je velmi omezená!

Odesláním elektronické přihlášky bereme požadované ubytování a stravování za závazně objednané. Prosíme o zaplacení do 7 dní po přihlášení.

Pokud se obsadí všechna lůžka v ubytovacím zařízení, přestane se toto ubytovací zařízení zobrazovat v nabídce ubytování v přihlašovacím formuláři.