Ubytování

Pro ubytování na Katolické charismatické konferenci v 2023 můžete využít několika ubytovacích zařízení v Brně.
 
Kapacita ubytování je omezená! Po obsazení pokojů se daný typ ubytování již nezobrazí v přihlašovacím formuláři a nebude možné ho objednat.
 
Provozovatelé ubytovacích zařízení požadují plnou obsazenost pokojů, proto budeme na neobsazená lůžka na pokoji dosazovat další účastníky konference.
 
Po příjezdu na konferenci je nutné se nejprve zaregistrovat, při registraci obdržíte i ubytovací karty, a teprve potom se ubytovat.
 
 
B&B hotel, Vinařská 5c, Brno - obsazeno
Jedná se o ubytování v hotelových pokojích na kolejích Vinařská. Hotel je dostupný z areálu BVV pěšky. Bydlí se tu v dvoulůžkových pokojích se sociálním zařízením (WC a sprcha) a ledničkou. K dispozici je WiFi. Letos bude opět možno zaparkovat auto v areálu BVV i přes noc a po celou dobu docházet z hotelu na konferenční program do areálu BVV pěšky přes vstup G2 z ulice Hlinky. Je možné parkovat i u hotelu, vedle bloku A1 na placeném parkovišti. Recepce je otevřená nonstop, ubytování od 14 h, odjezd do 11 h.
V hotelu je možné si objednat pouze celý pokoj, proto přihlašovací formulář umožní zadat pouze 2 nebo 4 lůžka. Pokud požadujete více pokojů, je třeba vyplnit další přihlášku.
Cena: 450,- Kč/lůžko/noc + 21Kč/noc poplatek města Brna
 
 
Koleje Muni, Vinařská 5c, Brno - obsazeno
Jedná se o ubytování ve studentských pokojích na kolejích Vinařská. Koleje jsou dostupné z areálu BVV pěšky. Bydlí se tu v dvoulůžkových pokojích se sociálním zařízením (WC a sprcha) a kuchyňkou (el. vařič, lednička, bez nádobí). K dispozici je WiFi. Letos bude opět možno zaparkovat auto v areálu BVV i přes noc a po celou dobu docházet z kolejí na konferenční program do areálu BVV pěšky přes vstup G2 z ulice Hlinky. Je možné parkovat i u hotelu, vedle bloku A1 na placeném parkovišti. Recepce je otevřená nonstop.
Cena: 380,- Kč/lůžko/noc + 21Kč/noc poplatek města Brna
 
 
Hotel Centrum Brno, Vinařská 6, Brno - obsazeno
Hotel Centrum Brno neboli hotel Národního centra ošetřovatelství a nelékařských zdravotnických oborů je umístěn v tiché lokalitě v dosahu centra Brna a bezprostřední blízkosti brněnského výstaviště. Všechny pokoje mají balkon, TV a koupelnu se sprchou. K bezdrátovému a bezplatnému wifi připojení se můžete přihlásit ve všech pokojích a veřejných prostorách. K nabídce služeb Hotelu Centrum patří fitness, které je v provozu od 6:30 do 21:00 hod. a pro hosty hotelu je k dispozici zdarma. Recepce je v provozu denně od 6:00 do 22:00 hod., ubytování od 14 h, odjezd do 11 h.
Hosté mohou využít sdílenou kuchyňku, která se nachází v každém patře a je vybavena lednicí, varnou konvicí a mikrovlnkou. K dispozici jsou i prodejní automaty. V přízemí objektu mohou hosté navštívit nově otevřené bistro Kantýna&Kafe. Parkoviště s omezeným počtem parkovacích míst je k dispozici na požádání a za příplatek. Nebo můžete parkovat v areálu BVV i přes noc a po celou dobu docházet z hotelu na konferenční program do areálu BVV pěšky přes  vstup G2 z ulice Hlinky.
V hotelu je možné si objednat pouze celý pokoj, proto přihlašovací formulář umožní zadat pouze 2 nebo 4 lůžka. Pokud požadujete více pokojů, je třeba vyplnit další přihlášku.
Cena: 400,- Kč/lůžko/noc + 21Kč/noc poplatek města Brna
 
 
Koleje Astorka, Novobranská 3, Brno
Ubytovací zařízení stojí v historickém centru města, v pěší zóně. Je  dostupné MHD (13 min bez přestupu tramvají č. 1), příjezd autem není možný. Ubytování je v buňkách. Jednu buňku tvoří předsíň, koupelna/WC a  dva dvojlůžkové nebo dva trojlůžkové pokoje. Kuchyňky jsou společné na patře. K dispozici je wifi. Recepce je otevřená nonstop, je umístěna ve 3. podlaží.
V tomto ubytovacím zařízení je možné si objednat pouze celý pokoj, proto přihlašovací formulář umožní zadat pouze 2 nebo 4 lůžka a 3 nebo 6 lůžek. Pokud požadujete více jak dva pokoje je třeba vyplnit další přihlášku.
Cena: 400,- Kč/lůžko/noc + 21Kč/noc poplatek města Brna
 
 
Domov mládeže, Čichnova 23, Brno - Komín
Toto ubytovací zařízení je z brněnského výstaviště výborně dostupné autem (2 km) i tramvají 5 zastávek. K parkování je možné využít přilehlé placené parkovišti. V domově mládeže je ubytování v tzv. buňkách. Buňku tvoří jeden dvoulůžkový, jeden třílůžkový pokoj a sociální zařízení. V každé budově je v 5. podlaží jedna kuchyňka, vybavená je mikrovlnkou a varnou konvicí (bez nádobí). U recepce je několik automatů na kávu, čaj, balenou vodu a bagety. K dispozici je zde WIFI. Recepce je otevřena NON STOP.
Cena: 380,- Kč/lůžko/noc + 21Kč/noc poplatek města Brna
 
 
Koleje Kounicova, Kounicova 50, Brno.
Ubytovací zařízení stojí nedaleko centra města, je dostupné MHD (20 min s jedním přestupem). Parkování v okolních ulicích je placené – modrá zóna – další info v záložce Parkování v Brně. Ubytování je v buňkách se dvěma dvoulůžkovými pokoji, WC a sprchovým koutem, k dispozici je WiFi. Kuchyňky jsou společné na patře. Lednička je v každém pokoji. V kuchyňkách a na pokojích nejsou skleničky ani jiné nádobí. Recepce je otevřená nonstop.
Cena: 330Kč/lůžko/noc + 21Kč/noc poplatek města Brna
 
 
Církevní domov mládeže PETRINUM, Veveří 15, Brno - obsazeno       
Ubytovací zařízení stojí v centru města, je dobře dostupné MHD. Možnosti parkovaní v areálu nejsou, parkování v okolních ulicích je placené - modrá zóna. Lze využít parkovací dům Rozmarýn vzdálený 500 m – další info v záložce Parkování v Brně. Ubytování ve dvou a třílůžkových pokojích se sociálním zařízením na chodbách. Kuchyňka na patře. V tomto zařízení není možné se ubytovat pouze na jednu noc-máme sjednány pouze noclehy na 2 a více nocí! Budova bude otevřena denně od 6 do 23 hodin.

Cena: 280,- Kč/lůžko/noc + 21Kč/noc poplatek města Brna
 
 
Koleje Tvrdého, Tvrdého 5, Brno
Ubytovací zařízení stojí nedaleko centra města, je dostupné trolejbusem (4 zastávky) nebo pěšky 1,7 km. Parkování v okolních ulicích problematické. Ubytování je ve dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích. Sociální zařízení je na chodbě. V budově je k dispozici WiFi. Kuchyňka je na každém patře. Recepce je otevřená nonstop.
Cena: 280Kč/lůžko/noc + 21Kč/noc poplatek města Brna
 
 
Domov mládeže, Lipová 16, Brno
Během prázdnin v rekonstrukci, ubytování nenabízí.
 
 
Tělocvična Biskupské gymnázium, Barvičova 85, Brno
Pro spaní v tělocvičně si vezměte karimatku, přezůvky a spacák. K dispozici jsou sprchy a WC. Tělocvična bude otevřena v těchto časových intervalech: středa 17:00-23:00, čtvrtek až sobota 7:00-9:00 a 19:00-23:00, neděle 7:00-9:00.
Cena: 100,- Kč/lůžko/noc + 21Kč/noc poplatek města Brna
 
 
 
Provozovatelé ubytovacích zařízení požadují plnou obsazenost pokojů, proto budeme na neobsazená lůžka na pokoji dosazovat další účastníky konference.
Děti od 4 let musí mít objednané a zaplacené vlastní  lůžko. Spát na karimatce je možné pouze v tělocvičně.
Pokud nebude možné ubytovat vás tam, kde si přejete, budeme nuceni vás přesunout do jiného ubytovacího zařízení. Mějte prosím pochopení.
Pokud chcete být ubytováni se svými blízkými, dostavte se na registraci společně. Také se přihlaste a proveďte platbu ve stejný den.  
 
Odesláním elektronické přihlášky bereme požadované ubytování a stravování za závazně objednané. Prosíme o zaplacení do 7 dní po přihlášení.
 
Pokud se obsadí všechna lůžka v ubytovacím zařízení, přestane se toto ubytovací zařízení zobrazovat v nabídce ubytování v přihlašovacím formuláři.