Ubytování

Rezervujte si ve svých kalendářích termín 6.-10.7.2022
Přihlašování bude spuštěno 28.4.2022
KCHK se uskuteční dle aktuálních epidemických podmínek vyhlášených vládou ČR.

Pro ubytování na letošní Katolické charismatické konferenci můžete využít několika ubytovacích zařízení v Brně.
 
Kapacita ubytování je omezená! Po obsazení pokojů se daný typ ubytování již nezobrazí v přihlašovacím formuláři a nebude možné ho objednat.
 
Provozovatelé ubytovacích zařízení požadují plnou obsazenost pokojů, proto budeme na neobsazená lůžka na pokoji dosazovat další účastníky konference.
 
 
B&B hotel, Vinařská 470/5c, Brno - obsazeno

Jedná se o ubytování v hotelových pokojích na kolejích Vinařská. Hotel je dostupný z areálu BVV pěšky. Bydlí se tu v dvoulůžkových nebo třílůžkových pokojích se sociálním zařízením (WC a sprcha) a ledničkou. K dispozici je WiFi. Letos bude opět možno zaparkovat auto v areálu BVV i přes noc a po celou dobu docházet z hotelu na konferenční program do areálu BVV pěšky přes vstup G2 z ulice Hlinky. Je možné parkovat i vedle hotelu na parkovišti vyhrazeném pro MU. Recepce je otevřená nonstop.
V hotelu je možné si objednat pouze celý pokoj, proto přihlašovací formulář umožní zadat pouze 2 nebo 4 lůžka a 3 lůžka. Pokud požadujete více pokojů je třeba vyplnit více přihlášek.
Cena: 450,- Kč/lůžko/noc + 21Kč/noc poplatek města Brna

Koleje Vinařská  

Studentské pokoje budou během prázdnin v rekonstrukci, proto nebudou během konference k dispozici.

Domov mládeže, Čichnova 23, Brno-Komín 

Toto ubytovací zařízení je z brněnského výstaviště výborně dostupné autem (2km) i MHD (tramvají 2 zastávky a pak z důvodu rekonstrukce kolejí přestup na bus 84 na ulici Bauerova, zpět bus 44). K parkování je možné využít přilehlé parkovišti (od 2018 placené-závora) V domově mládeže je ubytování v tzv. buňkách. Buňku tvoří jeden dvoulůžkový, jeden třílůžkový pokoj a sociální zařízení. Kuchyňka je v celém objektu pouze jedna a je umístěna v 5.podlaží, vybavená je mikrovlnkou a varnou konvicí. U recepce je několik automatů na kávu, čaj, balenou vodu a bagety. K dispozici je zde WIFI. Recepce je otevřena NON STOP.
Cena: 300,- Kč/lůžko/noc + 21Kč/noc poplatek města Brna

Koleje Kounicova, Kounicova 50, Brno - obsazeno
Ubytovací zařízení stojí v centru města, je  dostupné MHD (20min s jedním přestupem). Parkování v okolních ulicích je placené - modrá zóna.  Ubytování je v buňkách se dvěma dvoulůžkovými pokoji, WC a sprchovým koutem, k dispozici je WiFi. Kuchyňky jsou společné na patře. Lednička je v každém pokoji. V kuchyňkách a na pokojích nejsou skleničky ani jiné nádobí. V objektu je pizzeri PIZZA NOSTRA. Recepce je otevřená nonstop.
Cena: 300Kč/lůžko/noc + 21Kč/noc poplatek města Brna


Církevní domov mládeže PETRINUM, Veveří 15, Brno

Ubytovací zařízení stojí v centru města, je dobře dostupné MHD. Možnosti parkovaní v areálu nejsou, parkování v okolních ulicích je placené - modrá zóna. Lze využít parkovací dům Rozmarýn vzdálený 500m.  Ubytování ve dvou a třílůžkových pokojích se sociálním zařízením na chodbách. Kuchyňka na patře. V tomto zařízení není možné se ubytovat pouze na jednu noc - máme sjednány pouze noclehy na 2 a více nocí! Budova bude otevřena denně od 6 do 23 hodin.
Cena: 260,- Kč/lůžko/noc + 21Kč/noc poplatek města Brna


Koleje Tvrdého, Tvrdého 5, Brno
Ubytovací zařízení stojí nedaleko centra města, je  dostupné trolejbusem (4 zastávky) nebo pěšky 1,7km. Parkování v okolních ulicích problematické. Ubytování je ve dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích. Sociální zařízení je na chodbě . V budově je k dispozici WIFi. Kuchyňka je na každém patře. Recepce je otevřená nonstop.
Cena: 250Kč/lůžko/noc + 21Kč/noc poplatek města Brna

Koleje Astorka, Novobranská 3, Brno
Ubytovací zařízení stojí v historickém centru města, v pěší zóně. Je  dostupné MHD (13 min bez přestupu tramvají č.1), příjezd autem není možný. Ubytování je v buňkách. Jednu buňku tvoří předsíň, koupelna/WC a  dva dvojlůžkové nebo dva trojlůžkové pokoje. Kuchyňky jsou společné na patře. K dispozici je wifi. Recepce je otevřená nonstop, je umístěna ve 3.poschodí.
V tomto ubytovacím zařízení je možné si objednat pouze celý pokoj a minimálně na dvě noci, proto přihlašovací formulář nabídne pouze 2 nebo 4 lůžka a 3 nebo 6 lůžek. Pokud požadujete více jak dva pokoje je třeba vyplnit více přihlášek.
 Cena: 350Kč/lůžko/noc

Koleje Muni
Jedná se o ubytování na kolejích Vinařská, které mají zrekonstruované pokoje i koupelny. Koleje jsou dostupné z areálu BVV pěšky. Bydlí se tu v dvoulůžkových a třílůžkových pokojích se sociálním zařízením (WC a sprcha) a kuchyňkou (el. vařič, lednička, bez nádobí). K dispozici je WiFi. U třílůžkového pokoje je možné objednat pouze celý pokoj, proto přihlašovací formulář umožní objednat pouze 3 lůžka – pokud potřebujete více lůžek, založte si další přihlášku. Parkovat doporučujeme v areálu BVV i přes noc a po celou dobu docházet z kolejí na konferenční program do areálu BVV pěšky přes  vstup G2 z ulice Hlinky. Je možné parkovat i vedle kolejí na parkovišti vyhrazeném pro MU. Recepce je otevřená nonstop.
Na kolejích probíhá rekonstrukce, počet lůžek je omezen.
Cena: 350,- Kč/lůžko/noc + 21Kč/noc poplatek města Brna


Domov mládeže, Lipová 16, Brno
Během prázdnin v rekonstrukci, ubytování nenabízí.


Tělocvična Biskupské gymnázium, Barvičova 85, Brno
Pro spaní v tělocvičně si vezměte karimatku, přezůvky a spacák. K dispozici jsou sprchy a WC. Tělocvična bude otevřena v těchto časových intervalech: středa 17:00-23:00, čtvrtek až sobota 7:00-9:00 a 19:00-23:00, neděle 7:00-9:00.
Cena: 100,- Kč/lůžko/noc + 21Kč/noc poplatek města Brna
 
 
 
Provozovatelé ubytovacích zařízení požadují plnou obsazenost pokojů, proto budeme na neobsazená lůžka na pokoji dosazovat další účastníky konference.
Děti od 4 let musí mít objednané a zaplacené vlastní  lůžko. Spát na karimatce je možné pouze v tělocvičně.
Pokud nebude možné ubytovat vás tam, kde si přejete, budeme nuceni vás přesunout do jiného ubytovacího zařízení. Mějte prosím pochopení.
Pokud chcete být ubytováni se svými blízkými, dostavte se na registraci společně. Také se přihlaste a proveďte platbu ve stejný den.  
 
Odesláním elektronické přihlášky bereme požadované ubytování a stravování za závazně objednané. Prosíme o zaplacení do 7 dní po přihlášení.
 
Pokud se obsadí všechna lůžka v ubytovacím zařízení, přestane se toto ubytovací zařízení zobrazovat v nabídce ubytování v přihlašovacím formuláři.