Stravování

V areálu BVV máme pronajatý pavilon F, kde bude probíhat konferenční program a pavilon V, který bude sloužit jako velkokapacitní jídelna. Rozmístění pavilonů najdete přehledně zobrazené na mapce areálu výstaviště zde. Výdej jídel bude řešen na několika místech tak, že nemusíte mít žádné obavy z dlouhých front a časových ztrát. Tyto pavilony jsou vedle sebe. V celém  areálu zřejmě nebude žádná jiná možnost stravování, proto pro vás bude zřejmě jednodušší a pohodlnější využít námi zajištěného stravování. Ušetříte si čas, námahu i peníze.  Pokud jste si neobjednali stravování, můžete  si ho objednat vždy do 16:00 na následující den u registrace v pavilónu V.

Jídlo zajišťuje veletržní společnost Rychlík catering restaurace v pavilónu V (vedle konferenčního pavilónu). Prosíme účastníky konference, aby ke stravování přicházeli průběžně, hlavně v době vydávání obědů. Dávejte přednost rodinám s malými dětmi a starším lidem!

Výdej stravování:

Snídaně:
8.00 -8.45
Obědy:
12.00 -14.00
Večeře:
18.00 -19.00


Snídaně nebudou zajištěny u jednotlivých ubytovacích zařízení, ale v jídelně pavilónu V v areálu brněnského výstaviště BVV, Cena: 65Kč


Oběd bude pro všechny v jídelně pavilónu V v areálu brněnského výstaviště BVV, Cena: 89Kč


Teplá večeře bude pro všechny v jídelně pavilónu V v areálu brněnského výstaviště BVV2, Cena: 80Kč


Studený oběd večeře - formou bagety - bude vydávána v jídelně pavilónu V v areálu brněnského výstaviště BVV, Cena: 55Kč


Odesláním elektronické přihlášky bereme požadované ubytování a stravování za závazně objednané. Prosíme o zaplacení do 7 dní po přihlášení.

Letos vycházíme vstříc zvýšenému zájmu o bezlepkovou dietu a po dohodě s dodavatelem stravování zařazujeme do nabídky hlavních jídel (obědy, večeře) vždy i jednu bezlepkovou variantu.

Také polévky budou letos vhodné pro bezlepkovou dietu (budou zahuštěny hraškou).