Příjezd a mapky

Jednoduchý popis různých situací:

1) Jste přihlášeni na internetu (stihli jste to do 26.6.2023) a přijdete pěšky nebo MHD
E-mailem vám na vaši e-mailovou adresu přišlo potvrzení jako pdf dokument (obdrželi jste hned po přihlášení. Toto potvrzení si vytisknete a přijdete ke vstupu G2 výstaviště BVV z ulice Hlinky (zastávka tramvaje Výstaviště-vstup G2). Pořadatelskou službou budete vpuštěni dovnitř areálu na základě vytisknutého pdf potvrzení a přijdete na registraci do pavilónu P. Tam obdržíte svoje konferenční materiály. Pozor hlavní brána výstaviště nebude pro účastníky konference otevřena, pouze vstup G2.

2) Jste přihlášeni na internetu (stihli jste to do 26.6.2022) a přijedete autem
E-mailem vám na vaši e-mailovou adresu přišlo potvrzení jako pdf dokument (obdrželi jste hned po přihlášení, další potvrzení platby jsme už nezasílali). Toto potvrzení si vytisknete a přijedete autem rovnou na bránu číslo 4 (GPS 49.1847625N, 16.5819550E(. Vrátnicí na čtvrté bráně budete vpuštěni dovnitř areálu na základě vytisknutého pdf potvrzení, zaparkujete na označeném parkovišti mezi pavilóny P a V a přijdete na registraci do pavilónu P. Tam obdržíte svoje konferenční materiály.

3) Nejste přihlášeni a přijdete pěšky nebo MHD
Přijdete ke vstupu G2 výstaviště BVV z ulice Hlinky (zastávka tramvaje Výstaviště-vstup G2). Pořadatelská služba vám vyřídí základní registraci, obdržíte zde také konferenční materiály a budete vpuštěni dovnitř areálu. Pokud budete mít zájem o ubytování nebo stravování na další dny, můžete si je objednat na registraci v pavilónu P. Pozor hlavní brána výstaviště nebude pro účastníky konference otevřena, pouze vstup G2.

4) Nejste přihlášeni a přijedete autem
Přijedete autem rovnou na bránu 4 (GPS 49.1847625N, 16.5819550E). Pořadatelská služba vám vyřídí základní registraci, obdržíte zde také konferenční materiály a zakoupíte si parkovací kartu. S parkovací kartou budete vrátnicí na čtvrté bráně vpuštěni dovnitř areálu a zaparkujete na označeném parkovišti mezi pavilóny P a V a můžete přejít do konferenčního pavilónu P. Pokud budete mít zájem o ubytování nebo stravování na další dny, můžete si je objednat na registraci v pavilónu P.

Areál výstaviště bude otevřen denně od 8:00 do 22:00. Konferenční pavilón P se každý den bude otevírat až v 8:15 a uzavírat ho budeme ve 21:30!

.Celokonferenční vstupenka bude i letos platit jako jízdenka MHD v zóně 100 a 101.