Dětská konference (pavilon V)

Tradičně je na Katolické charismatické konferenci zajištěn program pro děti od 4 do 15 let. Dětská konference probíhá v pavilonu V, kde je pro děti připraven program: dopoledne v malých skupinkách podle věku a odpoledne v zájmových kroužcích (sportovní, výtvarné a dramatické aktivity). Program připravuje tým více než 150 dobrovolníků, kterým se říká "pomeranči".

Účast dětí na Dětské konferenci vyžaduje alespoň základní samostatnost odpovídající věku, děti s postižením se mohou účastnit pouze s asistentem. Nemůžeme zajistit individuální nepřetržitou péči o každé dítě!

Děti předávejte pomerančům včas, vždy ráno a odpoledne před zahájením programu, a opět si je vyzvedněte bezprostředně po skončení přednášek. Doba, kdy je zajištěn dětský program, je v programu vyznačena hvězdičkou. Děti musí být zdravé a mít s sebou základní potřeby (pití, kapesník, příp. svačinu). Na jejich jmenovku napište i svoje telefonní číslo.

Pokud budou děti využívat prostor a vybavení Dětské konference v době mimo dětský program, dbejte na to, aby nedošlo ke zničení vybavení (je zapůjčené), a také následně nezapomeňte uklidit používané hračky a zařízení

 

Podmínky pro zájemce o službu

  • Minimální věk v době trvání konference je 15 let.
  • Nutná je účast na přípravných dnech a na celé konferenci.
  • Příjezd do místa ubytování v neděli před začátkem konference (není možné přijet později).
  • Odjezd domů v neděli odpoledne po úklidu pavilonu.
  • Kladný vztah a aktivní přístup ke svěřeným dětem.
  • Finanční příspěvek na jídlo během přípravných dnů.

 

Ke dni 1. 3. 2018 je Dětský tým kompletní.

 

kontakt:

detska.konference zavinac gmail.com

 

 
 
© 2018  Katolická charismatická konference 2018
created byIcontio Ltd.